czwartek, 23 lutego 2017
Czwartek - tłusty czy nie?
pączki zjedzone? podtrzymujecie tradycje ? Ja skusiłam sie na jednego..Zamiast normalnego posiłku wpadł pączek 👅 myśle że jak trzymacie diete i regularnie trenujecie to taki pączek nikomu nie zaszkodzi.
U mnie dzisiaj aktywnie od rana. Czas spędzony na siłowni... Fitness Point <3 tylko że tym razem nie typowy trening a sesja zdjęciowa. Wbrew pozorom to wcale nie taka łatwizna 😅
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
jakiś mail do przesłania uwag anonimowo?:p w komentarzu trochę głupio:)
OdpowiedzUsuńAdres e-mail podany jest na instagramie
Usuń